VIDEO Kuckov výbuch proti Interu Miláno: Hneď po góle vyfasoval červenú kartu!

Juraj Kucka (v bielom)Juraj Kucka (v bielom) Zdroj: SITA/Marco Alpozzi/LaPresse via AP

PARMA - Slovenský futbalista Juraj Kucka dostal červenú kartu v nedeľňajšom zápase 28. kola talianskej Serie A jeho Parmy s Interom Miláno (1:2). Tridsaťtriročný stredopoliar najprv v 15. minúte asistoval na vedúci gól Gervinha, no v 85. minúte musel predčasne pod sprchy za nešportové správanie.

Kucka po štvrťhodine hry poslal výborný krížny pas z pravej strany na ľavé krídlo. Gervinho si ho spracoval, zasekávačkou sa zbavil jedného obrancu, posunul si loptu okolo ďalšieho a strelou k pravej žrdi otvoril skóre.

Slovenský reprezentant dostal v 49. minúte žltú kartu za nešportové správanie, o dvadsať minút neskôr išiel zo striedačky rovno do šatne za rovnaký prehrešok náhradný brankár hostí Tommaso Berni. Inter, v ktorého zostave chýbal pre trest obranca Milan Škriniar, vyrovnal v 84. minúte po rohu a hlavičke Stefana de Vrija.

Hneď po góle dostal Kucka priamo červenú opäť za nešportové správanie. Hostia využili presilovku už o dve minúty, keď sa hlavou presadil Alessandro Bastoni. Inter figuruje na 3. mieste tabuľky, na druhé Lazio stráca štyri body, Parma je ôsma.

Parma - Inter Miláno 1:2 (1:0)
Góly: 15. Gervinho - 84. de Vrij, 87. Bastoni, ČK: 85. Kucka - 69. Berni (mimo ihriska)
/Kucka za domácich do 85. min, keď dostal ČK, predtým asistoval na gól a videl ŽK/

Viac o téme: Inter Miláno Juraj Kucka FC Parma