Marek Hrivík skóroval pri triumfe Novgorodu, Tomáš Jurčo asistoval pri jedinom góle Barysu

Kenny Agostino a Marek Hrivík oslavujú gól TorpedaKenny Agostino a Marek Hrivík oslavujú gól Torpeda Zdroj: hctorpedo.ru

MOSKVA - Hokejisti Sibiru Novosibirsk so slovenským obrancom Michalom Čajkovským zvíťazili v nedeľnom stretnutí KHL nad Červenou hviezdou Kchun-lun 3:2 po predĺžení. Víťazný gól domácich a svoj druhý v zápase strelil v 64. minúte Nikita Setdikov.

Nižnij Novgorod zvíťazil v Rige 3:1. O druhý gól hostí sa postaral slovenský útočník Marek Hrivík.

V ďalekovýchodnom derby sa tešil z triumfu Admiral Vladivostok, ktorý zdolal Amur Chabarovsk 2:1.

Barys Nur-Sultan prehral s Neftechimikom Nižnekamsk 1:3. Pri jedinom góle domácich asistoval Švédovi Jacobovi Berglundovi slovenský útočník Tomáš Jurčo.

KHL - nedeľa:

Admiral Vladivostok - Amur Chabarovsk 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Góly: 10. Garejev, 23. Kaletnik - 18. Nikolišin

Sibir Novosibirsk - Červená hviezda Kchun-lun 3:2 pp (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
Góly: 11. a 64. Setdikov, 26. Korotkov - 52. Foo, 60. Wong

Barys Nur-Sultan – Neftechimik Nižnekamsk 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Góly: 51. Berglund (JURČO) – 38. Sidorov, 48. Sevosťjanov, 60. Porjadin

Metallurg Magnitogorsk – Avangard Omsk 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
Góly: 14. Košelev, 24. Čibisov, 27. Košelev – 47. Jemelin, 56. Prochorkin

Lokomotiv Jaroslavľ – CSKA Moskva 3:2 pp (0:0, 1:1, 1:1 – 1:0)
Góly: 30. Korškov, 56. Marčenko, 65. Boucher – 26. Svedberg, 55. N. Nesterov

SKA Petrohrad – Dinamo Moskva 1:2 pp a sn (0:0, 1:0, 0:1 – 0:0, 0:1)
Góly: 25. Galimov – 47. Raševskij, rozhodujúci sam. nájazd: Raševskij

HK Soči – Severstaľ Čerepovec 5:4 (0:2, 2:2, 3:0)
Góly: 29. Miščenko, 37. Garajev, 53. Miščenko, 55. Miščenko, 59. Glotov – 13. Morozov, 18. Morozov, 23. Dumbadze, 28. Dumbadze

Spartak Moskva – Avtomobilist Jekaterinburg 5:2 (4:2, 0:0, 1:0)
Góly: 5. Lehterä, 7. Drozdov, 8. Soloduchin, 15. Heed, 60. Drozdov – 7. Spooner, 9. Cormier

HC Dinamo Minsk – Jokerit Helsinki 5:3 (0:0, 2:1, 3:2)
Góly: 23. Beck, 28. Strömwall, 46. Strömwall, 49. Strömwall, 60. Gorbunov – 30. Jensen, 45. Turunen, 58. Ikonen

Viac o téme: Tomáš Jurčo HC Sibir Novosibirsk Michal Čajkovský Barys Astana