VIDEO Spolupráca hviezd Barcelony postavila fanúšikov zo sedadiel: Ukážkový gól do siete Atlética

Jordi Alba oslavuje svoj gól s Dani AlvesomJordi Alba oslavuje svoj gól s Dani Alvesom Zdroj: SITA/AP/Joan Monfort

BRATISLAVA - FC Barcelona zvíťazila v šlágri 23. kola španielskej La Ligy nad Atléticom Madrid 4:2. Barcelona preskočila svojho nedeľného súpera v tabuľke a posunula sa na 4. miesto.

"Los colchoneros" na Camp Nou viedli, keď v 8. minúte skóroval z rýchleho protiútoku Yannick Carrasco. Katalánci však ešte do prestávky dokázali duel otočiť vo svoj prospech. V 10. minúte sa po prihrávke Daniho Alvesa zaskvel exportnou strelou z voleja skúsený obranca Jordi Alba.

V 21. minúte vsietil druhý gól hlavičkou Gavi Paez a 120 sekúnd pred koncom polčasu ešte po priamom kope rozvlnil sieť aj Ronald Araujo. Štyri minúty po zmene strán sa presadil navrátilec Dani Alves a duel nezdramatizoval ani gól na 2:4, ktorý dal ex-hráč Barcelony Luis Suárez.

Viac o téme: FC Barcelona Atlético Madrid Jordi Alba Dani Alves
  • Zdroj: Športky