Kovalík postúpil do hlavnej súťaže v Dauhe, Lacko a Horanský neuspeli v kvalifikácii v Marseille

Jozef KovalíkJozef Kovalík Zdroj: SITA/AP/Andy Brownbill

DAUHA - Slovenský tenista Jozef Kovalík sa predstaví na turnaji ATP v Dauhe v hlavnej sútaži. V dueli 2. kola kvalifikácie vyhral ako šiesty nasadený nad štvorkou pavúka Ukrajincom Iľjom Marčenkom 6:1 a 7:6 (8). V 1. kole hlavnej sútaže si zmeria sily so siedmym nasadeným Kazachom Alexandrom Bublikom.

Slovenskí tenisti Lukáš Lacko a Filip Horanský neuspeli v 1. kole kvalifikácie na turnaj ATP v Marseille. Lacko ako ôsmy nasadený prehral s Talianom Andreom Arnaboldim 6:7 (4) a 4:6, Horanský podľahol jednotke pavúka Čechovi Tomášovi Macháčovi 1:6 a 4:6.

Viac o téme: Lukáš Lacko Iľja Marčenko Jozef Kovalík Filip Horanský Alexander Bublik Tomáš Macháč