Otvoril skóre duelu aj svoj účet v novej sezóne: Zreľák pomohol gólom k výhre Warty Poznaň

Adam Zreľák v drese Warty PoznaňAdam Zreľák v drese Warty Poznaň Zdroj: Profimedia

LEGNICA - Slovenský futbalista Adam Zreľák si v sobotu otvoril strelecký účet v novej sezóne najvyššej poľskej súťaže. V stretnutí 3. kola Ekstraklasy pomohol gólom k víťazstvu Warty Poznaň na ihrisku Legnice 2:1. Hostia získali do tabuľky prvé tri body a posunuli sa priebežne na 12. miesto.

Zreľák v 22. minúte otvoril skóre zápasu. Krátko po jeho góle síce domáci Angelo Henriquez vyrovnal, ale hostia dokázali strhnúť víťazstvo na svoju stranu vďaka presnému zásahu Macieja Žurawského zo 60. minúty. Zreľák odohral na hrote útoku celý zápas. Dvadsaťosemročný útočník nastúpil prvýkrát v sezóne, prvé dva zápasy Warty v novom súťažnom ročníku vynechal pre zranenie, pre ktoré pauzoval od mája. Strelil svoj prvý gól od 29. apríla, keď skóroval v ligovom zápase proti Piastu Glivice.

Viac o téme: Adam Zreľák Warta Poznaň