VIDEO Nevýrazný a ofenzívne slabý výkon: Oslabený Paríž nestrelil ani jeden gól!

Lionel MessiLionel Messi Zdroj: SITA/AP/Aurelien Morissard

PARÍŽ - Futbalisti Paríža St. Germain iba remizovali v sobotnom zápase 10. kola francúzskej Ligue 1 na ihrisku Stade Reims 0:0. Líder tabuľky hral od 41. minúty bez vylúčeného Sergia Ramosa, ktorý dostal žltú kartu za faul a následne ďalšiu žltú za protesty.

Z hviezdneho útočného trojlístka nastúpil v základnej zostave PSG len Kylian Mbappe. Neymar začal na lavičke a nastúpil až v 57. minúte, Lionel Messi chýbal hosťom pre zranenie lýtkového svalu.

Reims patrí v tabuľke 14. priečka. Parížania, ktorí ťahali sériu piatich výhier v Ligue 1, stratili body iba druhýkrát v tejto ligovej sezóne, na konte majú osem triumfov a dve remízy. Napriek zaváhaniu majú na čele tabuľky už trojbodový náskok pred druhým Marseille.

Olympique totiž utrpel prvú prehru v sezóne, keď prekvapujúco podľahol doma Ajacciu 1:2. Hostia sa vďaka víťazstvu odpútali z posledného 20. miesta a poskočili v priebežnej tabuľke na 18. priečku.

Ligue 1 - 10. kolo:

Olympique Marseille - AC Ajaccio 1:2 (1:1)
Góly: 15. Payet (z 11 m) - 25. Moussiti-Oko, 47. Balerdi (vl.)

Stade Reims - Paríž St. Germain 0:0
ČK: 41. Ramos (PSG) po 2. ŽK

Viac o téme: Sergio Ramos Stade Reims Paríž St. Germain