VIDEO Úder rozhodcu lakťom do tváre? Komisia bude skúmať konflikt v šlágri Liverpoolu s Arsenalom!

Andrew Robertson a asistent rozhodcu Constantine HatzidakisAndrew Robertson a asistent rozhodcu Constantine Hatzidakis Zdroj: SITA/AP/Nick Potts

LIVERPOOL - Orgán zodpovedný za profesionálnych futbalových rozhodcov (PGMOL) uviedol, že preskúma konflikt medzi Andym Robertsonom a asistentom rozhodcu Constantinom Hatzidakisom počas nedeľného zápasu Liverpoolu s Arsenalom (2:2).

Úder rozhodcu lakťom do tváre

Na videozáznamoch sa zdalo, že Hatzidakis udrel lakťom do tváre obrancu Liverpoolu v závere prvého polčasu. Organizácia PGMOL vo svojom vyhlásení potvrdila, že sa bude záležitosťou zaoberať.

"PGMOL si je vedomá incidentu, do ktorého sa zapojili asistent rozhodcu Constantine Hatzidakis a obranca Liverpoolu Andrew Robertson počas polčasovej prestávky na Anfield Road. Záležitosť v plnom rozsahu preskúmame."

Hlavný tréner "The Reds" Jürgen Klopp sa po zápase nevedel k incidentu vyjadriť: "Viem, že sa to stalo, ale nepozeral som sa na to. Zábery budú hovoriť samy za seba."

Viac o téme: Jürgen Klopp Arsenal Londýn Liverpool FC Andy Robertson Constantine Hatzidakis