VIDEO Rozhodca nemal na výber, duel ukončil predčasne: Príliš veľké riziko, že sa niekto zraní

Fanúšikovia Besiktasu počas súboja s AugsburgomFanúšikovia Besiktasu počas súboja s Augsburgom Zdroj: Profimedia

KUFSTEIN - Priateľský futbalový zápas v Kufsteine medzi FC Augsburg a Besiktasom Istanbul sa skončil predčasne za stavu 1:1 (0:1). Dôvodom bolo odpálenie pyrotechniky tureckými priaznivcami.

Podľa vyjadrení vedenia Augsburgu na ihrisko v druhom polčase opakovane prileteli petardy zo sektoru Besiktasu. Z tohto dôvodu arbiter rozhodol o prerušení stretnutia po 76 minútach.

"Existovalo príliš veľké riziko, že sa niektorý hráč zraní. Za to by som potom niesol zodpovednosť ja," povedal rozhodca Walter Altmann pre agentúru DPA.

Viac o téme: Besiktas Istanbul FC Augsburg Walter Altmann