Skvelý vstup do sezóny: Slováci si otvorili gólové účty, dôležité body ich neminuli

Adam NemecAdam Nemec Zdroj: Profimedia

PLOJEŠŤ - Slovenský futbalový útočník Adam Nemec prispel jedným gólom k triumfu FC Voluntari v pondelkovom dueli 3. kola rumunskej ligy na ihrisku Petrolul Ploješť 2:0.

Presadil sa v 78. minúte a uzavrel skóre stretnutia. Nemec si v prvých dvoch ligových kolách pripísal zhodne po jednej asistencii, jeho tím figuruje so šiestimi bodmi priebežne na piatom mieste tabuľky najvyššej súťaže.

Strelecky sa presadil aj Nemcov reprezentačný kolega Pavol Šafranko. Svojmu tímu Sepsi Sf. Gheorghe pomohol k triumfu na pôde Dinama Bukurešť 3:0.

Dvadsaťosemročný útočník zaznamenal prvý gól v sezóne, v 41. minúte otvoril skóre duelu. Sepsi je po troch kolách v tabuľke Ligy 1 na treťom mieste so 7 bodmi a skóre 4:0. Líder FCSB má na konte plný počet 9 bodov.

Viac o téme: Adam Nemec Dinamo Bukurešť Pavol Šafranko FC Petrolul Ploiești FC Voluntari Sepsi Sf. Gheorghe