Škriniarov Paríž sa správal ako demoličná čata: Zápas poznačila veľká nepríjemnosť s Mbappém!

Randal Kolo Muani a Milan ŠkriniarRandal Kolo Muani a Milan Škriniar Zdroj: SITA/AP/Aurelien MorissardMilan Škriniar

PARÍŽ - Futbalisti Paríž Saint-Germain zvíťazili v nedeľňajšom šlágri 6. kola Ligue 1 doma nad Olympiqueom Marseille 4:0, no prišli o hviezdneho útočníka Kyliana Mbappého.

Domáci Parížania v zápase dominovali, no už po polhodine hry prišli o francúzskeho kanoniera, ktorý si pravdepodobne poranil členok na ľavej nohe a vystriedal ho Goncalo Ramos.

Mbappé sa zranil už po siedmich minútach, keď ho fauloval Leonardo Balerdi a z následného priameho kopu skóroval Achraf Hakimi. Potom sa ešte skúsil vrátiť na ihrisko, ale v 31. minúte striedal.

O ďalšie góly PSG sa postarali Randal Kolo Muani a dva v druhom polčase strelil Ramos. Slovenský obranca PSG Milan Škriniar odohral celý zápas.