Dôležitý krok k návratu na čelo tabuľky: Bayern Mníchov vyhral rozdielom triedy

Noussair Mazraoui a Dayot Upamecano v súbojiNoussair Mazraoui a Dayot Upamecano v súboji Zdroj: SITA/AP/Matthias Schrader

MNÍCHOV - Futbalisti Bayernu Mníchov zvíťazili v nedeľňajšom zápase 7. kola nemeckej Bundesligy nad SC Freiburg 3:0.

V tabuľke im patrí tretie miesto o skóre pred Borussiou Dortmund. Víťazný gól strelil v dvanástej minúte Kingsley Coman, ktorý na konci zápasu skóre aj uzavrel. Hostia sú v tabuľke ôsmi o dva body za Wolfsburgom.

V rovnakom pomere triumfoval v nedeľu aj Bayer Leverkusen nad Kolínom a je tak na čele tabuľky o bod pred Stuttgartom. Víťazný gól strelil v 22. minúte Jonas Hofmann. Hostia zaznamenali štvrtú prehru za sebou a patrí im posledné miesto.

Futbalisti Eintrachtu Frankfurt zvíťazili v nedeľňajšom zápase 7. kola nemeckej Bundesligy nad 1. FC Heidenheim 2:0. Po triumfe nad nováčikom im patrí v tabuľke ôsme miesto o skóre pred Freiburgom. Heidenheim je o dve pozície nižšie s rovnakým počtom bodov ako ďalší nováčik Darmstadt.