Ivanov gól dodal jeho tímu pokoj na hokejky: Liberec rozhodol o výhre v poslednej tretine

Michal Ivan v drese Bílí Tygři LiberecMichal Ivan v drese Bílí Tygři Liberec Zdroj: hcbilitygri.cz

LIBEREC - Hokejisti Bílí Tygři Liberec zvíťazili v pondelkovej dohrávke 11. kola českej extraligy nad Olomoucom 4:1. V drese domácich strelil gól slovenský obranca Michal Ivan.

Domáci rozhodli o triumfe v tretej tretine, keď zaznamenali tri presné zásahy. Bílí Tygři zaznamenali štvrté víťazstvo z uplynulých piatich zápasov a posunuli sa na 7. miesto v tabuľke. V drese Liberca nebodoval útočník Martin Faško-Rudáš, brankár Dávid Hrenák sedel len na striedačke. Hostia naopak prehrali od začiatku sezóny v ôsmom z jedenástich duelov a sú na 11. priečke.