Škriniarovi sa také niečo stalo prvý raz v sezóne: Suverénna nakladačka od PSG

Hráči PSG sa radujú z gólu, Kylian Mbappé úplne vpravoHráči PSG sa radujú z gólu, Kylian Mbappé úplne vpravo Zdroj: Profimedia

PARÍŽ - Futbalisti OGC Nice zdolali v sobotnom dueli 9. kola Ligue 1 doma Olympique Marseille 1:0 a vrátili sa na čelo tabuľky.

Jediný gól dal Evann Guessand v 80. minúte. Hostia dohrávali zápas bez vylúčeného Leonarda Balerdiho, ktorý dostal v 78. minúte druhú žltú kartu.

Nice vedie tabuľku o jeden bod pred Parížom St. Germain, úradujúci francúzsky majster zvíťazil nad Štrasburgom 3:0.

Prvýkrát v tejto sezóne neštartoval za PSG slovenský obranca Milan Škriniar, ktorý sledoval duel z lavičky náhradníkov.

Ligue 1 - 9. kolo:

Paríž St. Germain - Racing Štrasburg 3:0 (2:0)
Góly: 10. Mbappé (z 11 m), 31. Soler, 77. Ruiz