Skóroval 14 sekúnd pred koncom tretej tretiny: Čajkovský pokračuje v gólovej žatve

Slovenský hokejový obranca Michal ČajkovskýSlovenský hokejový obranca Michal Čajkovský Zdroj: Profimedia

NOVOSIBIRSK - Slovenský hokejista Michal Čajkovský skóroval vo štvrtkovom zápase KHL, v ktorom jeho Spartak Moskva podľahol domácemu Sibiru Novosibirsk 3:4.

Tridsaťjedenročný obranca sa gólovo presadil 14 sekúnd pred koncom tretej tretiny za stavu 4:2 pre domácich, v power play bez brankára už len skorigoval prehru hostí.

Čajkovský nazbieral v 23 stretnutiach prebiehajúcej sezóny 14 bodov za šesť gólov a osem asistencií. Spartak ukončil sériu deviatich víťazstiev, napriek tomu zostáva na čele Západnej konferencie.

Viac o téme: Spartak Moskva KHL Michal Čajkovský