VIDEO Nezastaviteľný Dalibor Dvorský: Famózna bodová šnúra, slovenský talent opäť hviezdil

Dalibor Dvorský Dalibor Dvorský Zdroj: Twitter/St. Louis Blues

ERIE - Slovenský hokejista Dalibor Dvorský bodoval aj vo svojom ôsmom stretnutí v drese Sudbury Wolves v kanadskej juniorskej súťaži Ontario Hockey League (OHL).

Osemnásťročný útočník sa presadil v 14. minúte duelu, no jeho mužstvo prehralo na ľade Erie Otters 3:4 po predĺžení. Dvorský má na svojom konte celkovo 11 bodov (6+5). V drese domácich skóroval Ondrej Molnár, ktorý odohral 17 duelov a zaznamenal šesť gólov a desať asistencií. Jeho spoluhráč Martin Mišiak nebodoval.

Petrovský s dvoma gólmi

Darilo sa aj Servácovi Petrovskému, ktorý dvakrát skóroval za Owen Sound, no z víťazstva sa netešil. Jeho tím prehral na ľade Londona Knights 4:5 po predĺžení. Slovenského útočníka vyhlásil za tretiu hviezdu zápasu.

V súťaži QMJHL sa darí Petrovi Repčíkovi. Útočník Drummondvillu gólom a asistenciou pomohol tímu k triumfu nad Baie-Comeau Drakkar 5:4. Center druhej formácie odohral celkovo 17 zápasov a získal 18 bodov (10+8). Bodoval aj Ondrej Maruna, ktorá prispel asistenciou k víťazstvu Charlottetownu na ľade Monctonu 6:5 po nájazdoch.

Viac o téme: Dalibor Dvorský Servác Petrovský