VIDEO AS Rím zažíval krušné chvíle: Dve vylúčenia, zranená hviezda a zakopnutie na domácej pôde

Romelu LukakuRomelu Lukaku Zdroj: SITA/AP/Gregorio Borgia

RÍM - Futbalisti Salernitany v zostave so slovenským obrancom Norbertom Gyömbérom prehrali v dueli 15. kola talianskej Serie A doma s Bolognou 1:2 a zostali na poslednom mieste tabuľky.

O triumfe hostí, ktorí sú priebežne na piatom mieste, rozhodol dvoma zásahmi holandský útočník Joshua Zirkzee.

O skóre pred Bolognou sú na štvrtej pozícii hráči AS Rím po remíze s Fiorentinou 1:1, keď duel dohrávali bez dvoch vylúčených. Červené karty videli v druhom polčase Nicola Zalewski i Romelu Lukaku. Domácim sa navyše v prvom polčase zranil Paulo Dybala.

Frosinone remizovalo s FC Turín 0:0 a za svojim súperom zaostáva na 12. mieste naďalej o jeden bod. Monza zdolala doma Janov 1:0 a je na deviatej priečke.