V KHL je medzi elitou: Čajkovský opäť skóroval a patrí medzi najproduktívnejších obrancov

Michal Čajkovský Michal Čajkovský Zdroj: Profimedia

MOSKVA - Slovenský hokejista Michal Čajkovský strelil gól v nedeľňajšom zápase KHL a Spartaku Moskva pomohol k výhre nad Červenou hviezdou Kchun-lun 5:2.

Tridsaťjedenročný obranca otvoril skóre v 6. minúte a pripísal si na konto ôsmy gól v prebiehajúcej sezóne.

Dokopy nazbieral 27 bodov (8+19) a patrí mu štvrté miesto v tabuľke produktivity obrancov. Spartak vyhral piaty duel v sérii a je na čele celej súťaže.

Skóroval aj Liška

Presadil sa aj jeho krajan Adam Liška, ktorý strelil gól na 1:1 v prvej tretine v presilovke a jeho Severstal Čerepovec nakoniec zvíťazil nad Vladivostokom 3:1. Dvadsaťštyriročný krídelník zaznamenal desiaty presný zásah v sezóne a na konte má aj rovnaký počet asistencií.

Viac o téme: Severstaľ Čerepovec Michal Čajkovský Adam Liška HC Spartak Mosvka