VIDEO Juventus nečakane pustil domáce perie, AC Miláno mohol bárs aj trafiť šľak

Arkadiusz Milik opúšťa ihrisko po červenej karteArkadiusz Milik opúšťa ihrisko po červenej karte Zdroj: SITA/AP/Marco Alpozzi /LaPresse

JUVENTUS - Futbalisti Juventusu Turín remizovali v sobotňajšom zápase 22. kola talianskej Serie A s Empoli 1:1. "Stará dáma" hrala od 18. minúty v desiatich bez vylúčeného Arkadiusza Milika. Líder tabuľky zaznamenal prvú stratu bodov po sérii piatich víťazstiev.

Juventus poslal do vedenia v 50. minúte Dušan Vlahovič, no deľbu bodov zariadil v 70. min Tommaso Baldanzi. Turínčania sú na čele s 53 bodmi o dva pred Interom Miláno, ktoré má dva zápasy k dobru.

Hráči Atalanty Bergamo zdolali Udinese Calcio 2:0. Atalanta predĺžila sériu domácich ligových výhier už na päť stretnutí a v neúplnej tabuľke sa posunula na 4. miesto o dva body pred Fiorentinu, ktorá má zápas k dobru. Udinese získalo z uplynulých štyroch duelov iba jeden bod a patrí mu 16. priečka.

Futbalisti AC Miláno remizovali s Bolognou 2:2. V zápase nepremenili dva pokutové kopy, v 42. minúte nerozvlnil sieť Olivier Giroud a v 74. ho napodobnil Theo Hernandez. V nadstavenom čase druhého polčasu sa z bieleho bodu naopak nemýlil Riccardo Orsolini a získal pre Bolognu bod. Milánčanom patri 3. priečka v tabuľke s mankom sedem bodov na vedúci Juventus Turín.