Hrdina Manchestru rozhodol už v úvodnej štvrťhodine: Fanúšikov United rozjasal dánsky útočník

Rasmus Höjlund a jeho gólové oslavyRasmus Höjlund a jeho gólové oslavy Zdroj: SITA/AP/Ian Walton

LONDÝN - Futbalisti Manchestru United zvíťazili v nedeľnom dueli 25. kola anglickej Premier League na pôde Lutonu 2:1.

Oba góly "červených diablov" vsietil v úvode zápasu dánsky útočník Rasmus Höjlund. Domáci odpovedali v 14. minúte zásahom Carltona Morrisa, no do konca stretnutia už ďalší gól nepadol.

Hráči Brightonu triumfovali v Sheffielde 5:0. Pomohli im k tomu dva góly Simona Adingru i vylúčenie domáceho obrancu Masona Holgatea z 13. minúty. Po 25 kolách figurujú na siedmom mieste tabuľky za Manchestrom United. Sheffield, ktorý v tejto sezóne vyhral len tri zápasy, je na poslednej priečke s 13 bodmi.

Premier League - 25. kolo:

Sheffield United - Brighton & Hove Albion 0:5 (0:2)
Góly: 78. a 85. Adingra, 20. Buonanotte, 24. Welbeck, 75. Robinson (vl.), ČK: 13. Holgate (Sheffield)

Luton Town - Manchester United 1:2 (1:2)
Góly: 14. Morris - 1. a 7. Höjlund

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 11

Viac o téme: Manchester United Sheffield United Brighton & Hove Albion Rasmus Hojlund Luton Town