Silný lejak a červená karta: Girona sa vrátila na víťaznú vlnu, opäť preskočila Barcelonu

Futbalisti Girony sa tešia z góluFutbalisti Girony sa tešia z gólu Zdroj: Profimedia

GIRONA - Futbalisti Girony zdolali v pondelkovom stretnutí španielskej La Ligy doma Rayo Vallecano 3:0. Po 26. kole tak strácajú z druhej priečky na vedúci Real Madrid šesť bodov, pred treťou Barcelonou majú dvojbodový náskok.

Domácich poslal do vedenia po prestávke Viktor Cygankov, v nadstavenom čase poistil triumf dvomi gólmi Savio. Hostia dohrávali od 76. minúty bez vylúčeného Pepa Chavarriu. Zápas ovplyvnil silný dážď.

Girona sa po troch zápasoch dočkala plného bodového zisku, Vallecano čaká na víťazstvo už sedem duelov a figuruje na 14. priečke.

La Liga - 26. kolo:

Girona FC - Rayo Vallecano 3:0 (0:0)
Góly: 90.+1 a 90.+5 Savio, 52. Cygankov, ČK: 76. Chavarria (Vallecano) po druhej ŽK

Viac o téme: Rayo Vallecano La Liga Girona FC