FOTO Hrôzostrašné momenty na Stamford Bridge: Pri takýchto okamihoch tŕpne krv v žilách

Lekársky tím ošetruje fanúšika, ktorý sa zranil pri páde z tribúny na štadióne Stamford BridgeLekársky tím ošetruje fanúšika, ktorý sa zranil pri páde z tribúny na štadióne Stamford Bridge Zdroj: SITA/AP/Kirsty Wigglesworth

LONDÝN - Počas stredajšieho osemfinálového stretnutia Pohára FA medzi Chelsea - Leeds United (3:2) sa po incidente na tribúne zranil fanúšik hostí a museli ho previesť do nemocnice.

Podľa britských médií divák spadol z hornej tribúny na Stamford Bridge po tom, ako Leeds v 8. minúte otvoril skóre zápasu. Oba tímy uviedli, že prišlo k "incidentu", ale nepotvrdili pád diváka.

O stave fanúšika neposkytli žiadne informácie. "Leeds United môže potvrdiť, že počas prvého polčasu dnešného zápasu FA Cupu prišlo na Stamford Bridge k incidentu, do ktorého bol zapletený fanúšik Leedsu United. Incident sa vyšetruje," uvádza sa vo vyhlásení Leedsu podľa agentúry AP. Rovnaké stanovisko vydala aj Chelsea.

"Blues" zvíťazili v stretnutí 3:2, keď v o triumfe rozhodol v 90. minúte Conor Gallagher. Chelsea nastúpi vo štvrťfinále (16. marca) opäť na domácej pôde, privíta Leicester.

Viac o téme: Anglicko FA Cup Chelsea FC Leeds United