Francúzsky gigant pokračuje v spanilej jazde: Vyhral siedmy zápas z uplynulých ôsmich

Radosť hráčov Lyonu - vľavo strelec gólu Nicolas TagliaficoRadosť hráčov Lyonu - vľavo strelec gólu Nicolas Tagliafico Zdroj: Profimedia

LORIENT - Futbalisti Lyonu zvíťazili v sobotňajšom zápase 25. kola francúzskej Ligue 1 na pôde Lorientu 2:0.

Vyhrali tak siedmy zápas z uplynulých ôsmich a v neúplnej tabuľke poskočili na desiatu priečku pred Toulouse. Lorient je pätnásty, bod nad pásmom zostupu so zápasom navyše oproti šestnástemu Le Havre.

Racing Lens zvíťazil nad Stade Brestois 1:0. Jediný gól duelu strelil v 32. minúte prvého polčasu obranca Ruben Aguilar. Brest tak nevyužil možnosť priblížiť sa vedúcemu Parížu St. Germain, na 2. mieste tabuľky mal po sobote naďalej odstup deväť bodov od lídra.

Ligue 1 - 25.kolo:

FC Lorient - Olympique Lyon 0:2 (0:0)
Góly: 52. Tagliafico, 65. Balde

Racing Lens – Stade Brestois 29 1:0 (1:0)
Gól: 32. Aguilar

Viac o téme: Olympique Lyon FC Lorient Ligue 1 Nicolas Tagliafico Mama Balde