VIDEO Slzy v očiach a absolútne zlyhanie: Pozrite, akú tutovku nepremenil Cristiano Ronaldo

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo Zdroj: Profimedia

RIJÁD - Cristiano Ronaldo v tejto sezóne k piatim triumfom v európskej Lige majstrov víťazstvo v jej ázijskej obdobe nepridá.

Portugalský kanonier vypadol so svojím saudskoarabským tímom Al-Nassr vo štvrťfinále po penaltovom rozstrele s mužstvom Al-Ajn zo Spojených arabských emirátov.

Al-Nassr prehral prvý zápas 0:1 a v odvete strácal už 0:2, ale podarilo sa mu skóre otočiť na 3:2 a vybojovať predĺženie. A to napriek tomu, že v 61. minúte za stavu 2:2 jeden z najlepších futbalistov histórie Ronaldo nepremenil vyloženú šancu bezprostredne pred súperovou bránkou.

Medzi strelcov sa päťnásobný držiteľ Zlatej lopty predsa len zapísal dve minúty pred koncom predĺženia, kedy premenil penaltu za faul na seba a stanovil skóre 4:3, ktoré poslalo zápas do rozstrelu.

V ňom sa Ronaldo presadil opäť, ale pretože jeho ďalší traja spoluhráči so skúsenosťami z európskych líg Marcelo Brozovič, Alex Telles a Otávio zlyhali, z prvého postupu do semifinále od roku 2016 sa po výhre 3:1 radoval Al-Ajn.

V ligovej tabuľke je Al-Nassr druhý za suverénnym Al-Hilálom, ktorý dnes bude hrať odvetu štvrťfinále Ligy majstrov s iným saudskoarabským tímom al-Ittihádom.

Zostrihy nájdete na tomto odkaze.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Marcelo Brozovič Alex Telles Al-Nassr FC Al-Aljn FC