Ivan v posledných sekundách hrdinom Karvinej, Prekop pomohol Bohemiansu k bodovému zisku

Fanúšikovia MFK KarvináFanúšikovia MFK Karviná Zdroj: Profimedia

PRAHA - Slovenský futbalista Alex Ivan sa v sobotňajšom zápase 25. kola českej ligy gólom podieľal na triumfe MFK Karviná nad SK Dynamo České Budějovice 2:1.

Víťazný zásah strelil v tretej minúte nadstaveného času. Strelecky sa presadil aj jeho krajan Erik Prokop, ktorý zaznamenal presný zásah v drese Bohemiansu Praha a jeho tím remizoval na pôde FC Zlín 2:2.

Česká liga - 25. kolo:

MFK Karviná - SK Dynamo České Budějovice 2:1 (1:1)
Góly: 30. Memič, 90.+3 IVAN (z 11 m) - 20. Suchan.
/D. Holec odchytal celý zápas, D. Krčík celý duel, M. Regáli hral do 67. minúty, A. Ivan od 67. minúty, M. Čurma bol na lavičke náhradníkov - M. Králik odohral celé stretnutie, M. Madleňák, V. Sliacky, D. Šípoš boli na lavičke/

FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
Góly: 8. Ladra, 76. John - 59. Juliš (z 11 m). ČK: 90.+8 Žitný - 52. Vodháněl po 2. ŽK
/A. Kadlec odohral celý zápas - M. Macík odchytal celé stretnutie/

FC Zlín - Bohemians Praha 1905 2:2 (0:1)
Góly: 63. Fantiš, 76. Simerský - 15. PREKOP, 56. Petrák.
/E. Prekop (Bohemians) hral do 90.+4 min/

FK Teplice - 1. FC Slovácko 1:1 (1:1)
Góly: 12. Fila - 11. Juroška
/R. Ludha odchytal celý zápas, R. Čerepkai hral od 75. minúty - P. Blahút hral do 84. minúty/

Viac o téme: SK Dynamo České Budějovice Bohemians Praha MFK Karviná Alex Iván Erik Prokop