VIDEO Špičkový futbal a sedemgólová prestrelka: Šláger United s Liverpoolom priniesol veľkú drámu

Bruno Fernandes a Alexis Mac Allister v súboji o loptuBruno Fernandes a Alexis Mac Allister v súboji o loptu Zdroj: SITA/AP/Dave Thompson

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru United zvíťazili v nedeľňajšom štvrťfinálovom šlágri FA Cupu nad FC Liverpool 4:3 po predĺžení.

United poslal do vedenia v 10. minúte Scott McTominay, no hostia ešte do prestávky otočili skóre po góloch Alexisa Mac Allistera a Mohameda Salaha. V 87. minúte však poslal Anthony duel do predĺženia.

V ňom išiel Liverpool do vedenia, ale Marcus Rashford vyrovnal a jedenástkový rozstrel "odmietol" v záverečných sekundách predĺženia Amad Diallo.

FA Cup - štvrťfinále:

Manchester United - FC Liverpool 4:3 pp (2:2, 1:2)
Góly: 10. McTominay, 87. Anthony, 112. Rashford, 120.+1 Diallo - 44. Mac Allister, 45.+2 Salah, 105. Elliott, ČK: 120.+2 Diallo