Palmer v stej minúte šlágra zrazil v infarktovom závere United na kolená, Liverpool opäť na tróne

Hráč Liverpoolu Darwin Núňez oslavuje úvodný gólHráč Liverpoolu Darwin Núňez oslavuje úvodný gól Zdroj: TASR/AP/Jon Super

LONDÝN - Futbalisti Liverpoolu splnili úlohu favorita, keď vo štvrtkovom zápase 31. kola anglickej Premier League zdolali posledný tím tabuľky Sheffield United 3:1.

"The Reds" prehrali v lige naposledy pred dvoma mesiacmi a na čele tabuľky majú dvojbodový náskok pred Arsenalom Londýn. Tretí je obhajca titulu Manchester City s trojbodovým mankom na lídra.

Infarktový záver na Stamford Bridge

Chelsea Londýn si poradila doma s Manchestrom United 4:3. V zápase plnom zvratov vystúpil do popredia hetrik Colea Palmera. Dva zo svojich gólov strelil hlboko v nadstavenom čase v 90.+10 a 90.+11 minúte. Chelsea sa posunula v tabuľke na 10. miesto, United sú šiesti s deväťbodovým odstupom na piaty Tottenham.

Premier League - 31. kolo:

FC Liverpool - Sheffield United 3:1 (1:0)
Góly: 17. Núňez, 76. Mac Allister, 90. Gakpo - 58. Bradley (vlastný)

Chelsea Londýn - Manchester United 4:3 (2:2)
Góly: 19., 90.+10 a 90.+11 Palmer (prvé dva z 11 m), 4. Gallagher - 34. a 67. Garnacho, 39. Fernandes

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 11

Viac o téme: Manchester United Chelsea Londýn Liverpool FC Sheffield United Cole Palmer Alejandro Garnacho