VIDEO Divoký zápas v Miláne, Juventus zdolal Neapol

Futbalisti Juventusu zdolali Neapol rozdielom triedyFutbalisti Juventusu zdolali Neapol rozdielom triedy Zdroj: SITA

RÍM - Futbalisti Interu Miláno inkasovali tri góly z pokutových kopov. V prvom zápas pod novým trénerom Stramaccionim milánski futbalisti počas celého zápasu viedli a nakoniec zdolali FC Janov 5:4. V talianskej lige vyhrali druhýkrát po sebe a poskočili na siedmu priečku. Hrdinom domácich s tromi presnými zásahmi bol Argentínčan Diego Milito.

Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili v šlágri 30. kola nad SSC Neapol rozdielom triedy 3:0 a znížili stratu na vedúce AC Miláno na dva body. O triumfe rozhodli v druhom polčase Bonucci, Vidal a Quagliarella. V drese Neapola hral slovenský reprezentant Marek Hamšík do 71. minúty. Tím spod Vezuvu je v tabuľke naďalej štvrtý, na tretie Lazio Rím stráca tri body.

Juventus Turín - SSC Neapol 3:0 (0:0)
Góly: 54. Bonucci, 75. Vidal, 83. Quagliarella

AS Rím – Novara 5:2 (2:1)
Góly: 25. Marquinho, 34. Osvaldo, 55. Simplicio, 62. Krkič, 90.+2 Lamela – 17. Caracciolo, 77. Morimoto.

Bologna - Palermo 1:3 (0:0)
Góly: 50. F. Sorensen - 69. Budan, 76. Abel Hernández, 86. Iličič, ČK: 81. Mantovani (Palermo)

Cagliari - Atalanta 2:0 (1:0)
Góly: 11. D. Conti, 55. Pinilla

Fiorentina - Chievo 1:2 (0:1)
Góly: 71. Ljajič - 24. Pellissier, 88. Rigoni

Inter Miláno - FC Janov 5:4 (3:1)
Góly: 13., 27. a 85. D. Milito (tretí z pok. kopu) , 38. Samuel, 74. M. Zárate - 80. a 90. Gilardino (oba z pok. kopu), 45.+ Moretti, 59. Palacio (z pok. kopu), ČK: 79. Júlio César - 84. Belluschi