Ribéry a Robben sa pobili v kabíne kvôli priamemu kopu

Arjen Robben počas rozhovoru po zápaseArjen Robben počas rozhovoru po zápase Zdroj: sky

MNÍCHOV - V kabíne Bayernu Mníchov zrejme epanuje najideálnejšia nálada a medzi niektorými hráčmi sú vzťahy veľmi napäté. Aj napriek vedeniu 1:0 po prvom polčase úvodného semifinále Ligy majstrov nad Realom Madrid došlo v šatni počas prestávky ku konfliktu medzi oporami mužstva Franckom Ribérym a Arjenom Robbenom. O spore medzi hviezdami informuje nemecký Sport Bild. Robben má po konflikte s Ribérym pod okom menšiu krvnú zrazeninu.

Stredopoliari sa podľa Bildu pustili do seba pre situáciu, ku ktorej došlo tesne prestávkou v nadstavenom čase. Robben s Ribérym sa hádali o to, kto má rozohrať priamy kop. Holanďan napokon presvedčil Francúza, aby nechal kopať Toniho Kroosa, ktorý však trafil len múr postavený hráčmi Realu. Ribéry v šatni potom neudržal nervy na uzde a k slovným výčitkám neskôr pridal aj pästné.

"Čo sa stalo v kabíne, to tam aj zostane. Viac sa k tomu nebudeme vyjadrovať," uviedol pre Bild mediálny riaditeľ Bayernu Markus Hörwick.

Robben prišiel na pozápasový rozhovor pred televíznymi kamerami so "šrámom" pod okom.

Ribéry s Robbenom absolvovali po víťaznom zápase (2:1) pohovor s vedením klubu, Francúz sa musel ospravedlniť a dostal aj pokutu. Obe strany v snahe dosiahnuť úspech mali podľa Sport Bild zakopať vojnovú sekeru.