VIDEO Oldham si zvýšil prestíž výhrou nad City, hral aj Rusnák

Nasri uniká ChangamoviNasri uniká Changamovi Zdroj: internet

MANCHESTER - Mužstvo z League One (3. anglická liga) Oldham Athletics si poradilo s jedným z najbohatších klubov sveta Manchestrom City 2:1. Za Manchester nastúpili mladíci a hráči, ktorí sa iba nedávno zapojili do prípravy po návrate z európskeho šampionátu. Nechýbalo ani slovenské zastúpenie v podobe Alberta Rusnáka.

Medzi navrátlicami do tímu však nechýbali hviezdy ako Nasri, Hart, Clichy, Milner či Lescott. Na ihrisko sa ako striedajúci hráč dostal aj mladý Slovák Rusnák. V 68. minúte mal šancu dať svoj prvý gól za A - mužstvo, ale brankár domáceho Oldhamu Cisak predviedol výborný zákrok.

Skóre otvoril domáci Simpson už vo 4. minúte, hostia vyrovnali až v druhom dejstve vďaka Paraguajčanovi Santa Cruzovi. O osude duelu rozhodol v nadstavenom čase Jonathan Grounds.

Oldham - Manchester City: 2:1 (1:0)
Góly: 4. Simpson, 90+. Grounds - 55. Santa Cruz. 6589 divákov

Manchester City: Hart, Wabara, Clichy, Facey, McGivern, Lescott, Milner, De Jong (c), Santa Cruz, Nasri, Jelavic.

Striedania: Kennedy, Lawlor, Leigh, Hiwula, Huws, Drury, Rusnák , Bunn, Glendon.

• Zdroj: športky, tm, youtube