Draxler si nepríjemne poranil ruku, za Schalke si nezahrá mesiac

Julian Draxler Julian Draxler Zdroj: SITA

SCHALKE - Schalke 04 Gelsenkirchen sa najbližší mesiac musí zaobísť bez stredopoliara Juliana Draxlera, ktorý si v stredajšom zápase B-skupiny Ligy majstrov s Montpellierom (2:2) privodil zranenie zápästia.

Draxler sa zranil v 53. minúte, keď ho fauloval v šestnástke Bocaly a škaredo dopadol na rameno. Hoci vybojoval pre svoj tím jedenástku a Schalke viedlo 2:1, vedenie v početnej výhode neudržalo a francúzsky majster napokon strelil v poslednej minúte vyrovnávajúci gól, vďaka ktorému sa teší zo zisku historického bodu v LM.

"Ak všetko pôjde hladko, bude chýbať štyri týždne. Verím, že sa uzdraví celkom rýchlo a bude môcť trénovať so špeciálnou bandážou na ruke," povedal lekár Schalke Thorsten Rarreck.

Penaltový faul v čase od 0:28

• Zdroj: SITA, TASR, videa.hu