Najnovšie zo Športiek

Video Fanúšikovia 1. FC Kaiserslautern
Video
VIDEO Všetkým behali zimomriavky po chrbte: Fanúšikovia sa postarali o nezabudnuteľnú šou

LEVERKUSEN - Futbalisti Bayeru Leverkusen podľa očakávaní oslavovali v sobotu zisk double, no ich víťazstvo 1:0 vo finále Nemeckého pohára sa proti druholigovému...

Foto Kylian Mbappé oslavuje gól
Mbappé sa po dlhých rokoch rozlúčil s PSG tak, ako sa patrí: Neexistuje lepší spôsob, priznal

PARÍŽ - Francúzsky futbalista Kylian Mbappé odohral posledný zápas v drese Paríža Saint-Germain a rozlúčil sa ziskom trofeje vo Francúzskom pohári. Parížania...

Foto Kevin de Bruyne
Kevin De Bruyne na odchode zo City? Lanária ho bohaté kluby mimo Európy

MANCHESTER - Belgický futbalový reprezentant Kevin De Bruyne by mal podľa britských médií predĺžiť zmluvu s Manchestrom City.

Foto Jaromír Jágr
Obrovská pocta pre legendu českého hokeja: Jágr sa pridal k najväčšej svetovej smotánke

PRAHA - Hokejový útočník Jaromír Jágr bol dnes v Prahe uvedený do Siene slávy Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF).

Slovenský reprezentant v rýchlostnej
Zavládlo sklamanie, slovenským kanoistom sa nedarilo: V mužskej časti zvíťazil Portugalčan

POZNAŇ - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Samuel Baláž obsadil v A-finále K1 na 1000 m na druhom podujatí Svetového pohára v Poznani ôsme...

FotoVideo Hráči United oslavujú gól
Video
United takticky prevýšili City a získali FA Cup: Bol tu chaos, ale máme identitu

LONDÝN - Futbalisti Manchestru United zakončili najhoršiu sezónu za uplynulých 34 rokov prekvapujúcim ziskom Pohára FA.

Rebecca Šramková - Amanda
ONLINE
Rebecca Šramková - Amanda Anisimovová: Online prenos z 1. kola Roland Garros 2024

PARÍŽ - Slovenská tenistka Rebecca Šramková zavŕšila svoju jazdu kvalifikáciou Roland Garros postupom do hlavnej fázy a dnes ju čaká americká protivníčka...

Veľká Cena Monaka
ONLINE
Charles Leclerc chce byť prvým v dejinách: ONLINE prenos z Veľkej ceny Monaka

MONTE CARLO - Kto vyhrá kvalifikáciu, zväčša sa potom teší aj po 78. kole pretekov. Taká je dlhoročná pravda o GP Monte Carla F1, kde vo včerajšej kvalde...

Leeds United - Southampton
ONLINE
Leeds United - Southampton FC: Online prenos zo zápasu o postup do Premier League

LONDÝN - Jeden zápas o všetko. O holé prežitie, resp. postup do Premier League. Vo Wembley sa stretnú dve tradičné značky anglického futbalu, ale uspieť...

MS v hokeji: Švajčiarsko
ONLINE
Švajčiarsko - Česko: ONLINE prenos z finálového zápasu MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Online prenos z finálového zápasu Švajčiarsko - Česko na MS v hokeji 2024.