Myjava v príprave zdolala druholigový Senec, v Turecku remíza Košíc

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: spartakmyjava.sk

SENEC - Futbalisti corgoňligového Spartaka Myjava vyhrali v utorňajšom prípravnom zápase nad druholigovým ŠK SFM Senec 3:1. Zverenci trénera Ladislava Hudeca vo štvrtok odcestujú na herné sústredenie do Chorvátska, kde ich čakajú dva prípravné zápasy.

Futbalisti MFK Košice remizovali v utorňajšom prípravnom zápase na sústredení v tureckom Beleku s poľskou Cracoviou Krakov 1:1.

Ako informuje oficiálny web MFK, zverenci trénera Jána Kozáka v piatom stretnutí na sústredení dosiahli tretiu remízu. Skóre duelu s poľským druholigistom otvoril v 73. minúte hlavou Ostojič, Poliaci vyrovnali štyri minúty pred koncom.

ŠK SFM Senec (II. liga) - Spartak Myjava 1:3 (1:1)
Góly Myjavy: 25. T. Bruško, 65. M. Siva, 78. Harsányi

Najbližší prípravný zápas absolvujú futbalisti Spartaka Myjava v nedeľu 24. februára v rámci sústredenia v Chorvátsku, meno ich súpera zatiaľ nie je definitívne známe.

MFK Košice - Cracovia Krakov (Poľ.-II. liga) 1:1 (0:0) - v rámci sústredenia v Turecku
Gól Košíc: 73. Ostojič

Najbližší prípravný zápas absolvujú futbalisti MFK Košice v piatok 22. februára tiež v rámci sústredenia v Turecku proti FV Vorskla Poltava (Ukr.), čas stretnutia zatiaľ nie je známy.