Carter možno v Toronte zostane
TORONTO - Tím zámorskej basketbalovej NBA Toronto Raptors možno nepríde o svoju najväčšiu hviezdu Vinca Cartera.
Dvadsaťsedemročný ostrostrelec v lete niekoľkokrát v médiách uviedol, že by rád privítal zmenu klubu. Podľa informácií denníka Globe and Mail sa však Carter cez víkend stretol s Larrym Tanenbaumom, viceprezidentom spoločnosti Maple Leaf Sports & Entertainment, ktorá okrem Raptors vlastní aj hokejový tím Maple Leafs, a trejd už tak vehementne nežiadal.
"Vince a vedenie klubu majú rovnaký cieľ - vybudovať v Toronte silné a konkurencie schopné mužstvo. Vince zbožňuje fanúšikov Raptors a ak to nebude nevyhnutné, budeme sa ho snažiť za každú cenu udržať v našom tíme," povedal Tanenbaum.
Carter odohral za Raptors v minulej sezóne 73 z 82 duelov základnej časti, keď v priemere na zápas zaznamenal 22,5 bodu. V deviatich dueloch bez neho jediný kanadský tím v súťaži ani raz nevyhral a napokon s bilanciou 33 výhier, 49 prehier druhý rok za sebou nepostúpil do play off.
- Autor: © Zoznam/
- Zdroj: SITA


































































































