Weissov Kajrat prvýkrát prehral, po štyroch kolách je tretí od konca

Momentka zo zápasu Taraz - KajratMomentka zo zápasu Taraz - Kajrat Zdroj: fckairat.kz

TARAZ - Čakanie na prvé ligové víťazstvo v Kajrate Almaty v sezóne 2013/14 pokračuje. Tím slovenského trénera Vladimíra Weissa po troch remízach tentokrát vyšiel bodovo naprázdno, keď na pôde FK Taraz prehral 1:2.

Celý zápas v drese hostí odohral slovenský legionár Ľubomír Michalík, ako aj Gambijčan Momodou Ceesay. Debut absolvoval ďalší legionár Daniel Addo, pričom ghanský hráč by sa mal starať o defenzívne úlohy v strede poľa.

Domáci sa dostali do vedenia v 11. minúte, keď sa presadil Kurto, v 48. minúte zvyšoval na 2:0 Diakate. Jediný gól Kajratu strelil v 71. minúte Bajžanov, ale už iba korigoval skóre.

"Weissovci" sú na 9. mieste tabuľky so skóre 4:5. Najbližšie sa predstavia v domácom prostredí, 14. apríla privítajú piaty Tobol Kostanaj.

• Zdroj: športky, ts