Mauresmová ide po Davenportovej

LOS ANGELES - S jediným víťazstvom sa lúčila Lindsay Davenportová! Ak vyhrá tenisový turnaj majsteriek v Los Angeles jej súperka Amelie Mauresmová, stane sa práve ona svetovou jednotkou!

V základnej skupine vyhrala nasadená jednotka Davenportová jediný zápas a nepostúpila ďalej. V Červenej skupine síce vyhrala po trojsetovom boji nad krajankou S. Williamsovou 3:6, 7:5, 6:1, ale nestačilo to. Zdolanej svetovej jednotke a víťazke siedmich tohtoročných turnajov tak hrozí strata najvyššieho postavenia v rebríčku!

V prípade, že Mauresmová vyhrá turnaj, koncoročnou jednotkou bude ona. V Čiernej skupine zvíťazila Amelie nad Šarapovovou 7:5, 6:4 a ako jediná na turnaji do soboty nenašla premožiteľku.

V nočných zápasoch (skončili sa po uzávierke) bojovali o finále a najväčší podiel z balíka prémií Mauresmová so S. Williamsovou a Myskinová s ruskou krajankou Šarapovovou.

  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: topky.sk
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy