Brankár Fikrt sa blysol aj bez
OSTRAVA - Českí fanúšikovia až v Ostrave objavili kúzlo krajana Michala Fikrta, ktorý vyhral hlasovanie slovenských fanúšikov. Prekvapil všetkých a triumfoval aj v súťaži brankárov, keď v samostatných nájazdoch inkasoval len trikrát.
"Už len to, že som sa sem dostal, je môj najväčší úspech v kariére," vravel litvínovský odchovanec, ktorý sa ešte nedávno predieral druhoradými českými štadiónmi. Teraz je nitrianskym miláčikom presláveným šoumenskými kúskami, ktoré nazýva "kraviny". No v Ostrave ich vynechal.
"Som zvyknutý robiť ich pred vlastným publikom, tu som sa bál, aby si ich ľudia zle nevysvetlili. A tancovať po štrnástich kúskoch v našej sieti, to by som bol asi veľký blázon," uškrnul sa. Cenu vychytal pre snúbenicu. "A pre dieťa, ktoré čakáme. Termín je na moje narodeniny v apríli. Už som jej povedal, že po pôrode ma neuvidí týždeň triezveho," smial sa Fikrt.
- Autor: © Zoznam/
- Zdroj: topky.sk


































































































