Nitrianski hráči si navzájom lámali kosti

NITRA - Nitrianski hokejisti Viliam Čacho a Martin Vozdecký - to sú ale kohúti! Jeden druhému trafil puk do tváre, spôsobili si tým zlomeniny, a preto teraz hrajú s ochrannými sklíčkami.

Začalo sa to pred dvoma týždňami, keď Čachova nešťastná strela počas trénigu zlomila Vozdeckému lícnu kosť. Pre toto zranenie musel dokonca vynechať zopár zápasov. Počas nedeľňajšieho extraligového súboja Nitry s Popradom (4:2) sa podobná situácia zopakovala. Tentoraz si však útočné dvojičky svoje úlohy navzájom vymenili. Po Vozdeckého bombe od modrej čiary pristál stečovaný puk priamo na Čachovej tvári. Výsledok? Zlomený nos!


"Vozďo sa smial, že mi to konečne vrátil. Teraz chodím po svete so zalepeným nosom, ale dnes v Trenčíne by som mal hrať. Samozrejme, určite s ochranným košíkom," povedal hrdina posledného zápasu Viliam Čacho, ktorý dal prvý gól v oslabení a druhý dokonca už so zlomeným nosom. "Parťáci" Čacho a Vozdecký si tak teraz na isté obdobie pripomenú juniorské časy, keď boli bezpečnostné prilby pre každého hráča povinnosťou.


Zdroj:
topky.sk

DISKUSIA