Lener skončil v Sparte Praha

PRAHA - Tréner Slavomír Lener sa dohodol s vedením hokejistov Sparty Praha na ukončení svojho pôsobenia pri prvom tíme k 30. aprílu 2005, kedy mu končí aj platnosť zmluvy.

Informovala o tom klubová internetová stránka pražského klubu, ktorý prekvapujúco vypadol už vo štvrťfinálovej sérii play off s Vítkovicami 2:4 na zápasy. O ďalšom pôsobení asistentov Mariána Jelínka a Lea Gudasa sa v súčasnej dobe ešte rokuje.

Lener prevzal Spartu pred rokom po svetovom šampionáte v Prahe, kde Česko vypadlo vo štvrťfinále s USA. Pod vedením 50-ročného trénera skončil pražský tím druhý na Spenglerovom pohári v Davose i v základnej časti extraligy, štvrťfinále s Vítkovicami však hviezdami nabité mužstvo nezvládlo.

  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: SITA
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy