Slovenský talent mrzí prehra s Juventusom: Mohli sme prekvapiť!
CATANIA - Po ôsmich zápasoch absencie dostal slovenský futbalový reprezentant Norbert Gyömbér opäť príležitosť v zostave talianskeho klubu Catania Calcio. Dvadsaťjedenročný defenzívny univerzál absolvoval celé nedeľňajšie stretnutie 29. kola Serie A proti Juventusu Turín. Futbalisti domácej Catanie však prehrali s hráčmi úradujúceho šampióna tesne 0:1, keď jediný gól duelu strelil argentínsky kanonier Carlos Tévez.
"Škoda, mohli sme prekvapiť Juventus. Boli sme majstrovi vyrovnaným súperom," uviedol Gyömbér a pokračoval: "Mrzí nás ďalšia prehra. Teraz už myslíme na stredajší duel proti Neapolu. Chceme bodovať proti 'partenopei'. Momentálne sme poslední, ale veríme v záchranu v najvyššej súťaži."
Bývalý hráč Dukly Banská Bystrica Gyömbér hral proti "starej dáme" na pozícii ľavého obrancu a už vo 4. min dostal žltú kartu. Bol to preňho deviaty ligový štart v najvyššej talianskej súťaži a pripísal si v ňom 95-percentnú úspešnosť prihrávok.
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: Internet
- Zdroj: SITA



































































































