Trnavu povedú Adamec so Šuranom
TRNAVA - Futbalistov Spartaka Trnava povedú v nadchádzajúcej sezóne Corgoň ligy Jozef Adamec s Jozefom Šuranom, ktorí tak nahradia odchádzajúci triumvirát Milan Lešický - Jozef Vukušič, Libor Fašiang.
Sobotňajšie vydanie denníka Šport tiež informuje, že vedenie klubu by malo dohodu s oboma trénermi spečatiť začiatkom budúceho týždňa. Hlavným koučom bude Adamec, ktorý by mal podpísať ročný kontrakt, jeho asistent Šuran parafuje zmluvu na dva roky.
"Ešte nemám nič podpísané, rokoval som s funkcionármi klubu, ale definitívne to uzavretené nemáme. Sme však blízko k dohode," povedal pre Šport 63-ročný Adamec, ktorý k opätovnému návratu na trénerskú lavičku spartakovcov poznamenal: "Rád by som sa vrátil k takým výkonom a výsledkom, aké sme predvádzali po postupe do najvyššej súťaže. Káder však treba oživiť a poobzerať sa po posilách."
Jozef Šuran bol naposledy asistentom Ladislava Jurkemika v MŠK Žilina, kde však počas zimnej prestávky predčasne skončil. "Ponuka z Trnavy ma potešila. Spartak bol vždy mojou prioritou. Vraciam sa rád a chcem mužstvu odovzdať svoje skúsenosti. Dohoda je taká, že po Adamcovi by som mal prebrať mužstvo práve ja," cituje denník Šport slová 50-ročného Šurana, ktorý už raz post asistenta v mužstve "bílych andelov" zastával.
- Autor: © Zoznam/
- Zdroj: SITA


































































































