Pánik aj Daňo majú za sebou úspešnú premiéru na farme

Marko Daňo prispel k triumfu Rockfordu IceHogs Marko Daňo prispel k triumfu Rockfordu IceHogs Zdroj: icehogs.com

New York - Slovenský hokejista Richard Pánik úspešne odštartoval svoje pôsobenie na farme Toronta. V noci na sobotu v zápase nižšej zámorskej súťaže AHL sa dvomi asistenciami podieľal na víťazstve Toronta Marlies nad Manitobou Moose 5:3.

V otváracom dueli sezóny Pánik najprv v 14. minúte prihral v presilovke na úvodný gól Williamovi Nylanderovi a na začiatku druhej tretiny mal prsty aj v druhom presnom zásahu domácich z hokejky Byrona Froeseho. Slovenský krídelník predtým naposledy štartoval v AHL v sezóne 2013/2014, keď v 13 zápasoch v drese Syracuse Crunch nazbieral 11 bodov (3+8). V noci na sobotu bodoval zo Slovákov aj Marko Daňo, ktorý asistenciou prispel k triumfu Rockfordu IceHogs na ľade San Jose Barracuda 4:2.

Viac o téme: Richard Pánik Marko Daňo