VIDEO Hart totálne zbabral zápas: Proti Interu dostal góly ako brankár z dediny!

Joe HartJoe Hart Zdroj: foxsports.com

TURÍN - Futbalisti Interu Miláno pokračovali v gólových prestrelkách aj v 29. kole talianskej ligy.

Po predchádzajúcich výhrach 5:1 a 7:1 tentoraz remizovali na ihrisku FC Turín 2:2 a upevnili si piatu priečku. Turínsky celok zostal desiaty.

Skóre otvoril v 27. minúte po individuálnej akcii Geoffrey Kondogbia, aj keď s výdatnou pomocou brankára Joea Harta, ktorý neudržal prízemnú strelu hosťujúceho záložníka. Turín vyrovnal o šesť minút neskôr, hlavou sa po rohovom kope presadil Daniele Basell.

V 59. minúte išli domáci futbalisti dokonca do vedenia, strelou spoza vápna sa blysol Afriyie Acquah. Inter však tiež dokázal bleskovo zareagovať a za necelé tri minúty vyrovnal. Hart opäť chyboval, keď podskočil centrovanú loptu a do odkrytej bránky presne zamieril Antonio Candreva.

Viac o téme: Joe Hart Inter Miláno FC Turín