Dočkáme sa ďalšej prestupovej bomby? Coutinho chce opustiť Liverpool!

Philippe Coutinho sa raduje z gólu
Philippe Coutinho sa raduje z gólu

LIVERPOOL - Záložník anglického futbalového klubu FC Liverpool Philippe Coutinho požiadal o prestup. Stalo sa tak krátko po tom, ako klub vydal stanovisko, že nie je na predaj. Informoval o tom portál BBC.

Coutinho oznámil svoju túžbu odísť cez email. Klub žiadosť zamietol. V stredu odmietli The Reds ponuku za 25-ročného hráča v hodnote 100 miliónov eur. Hráč pre zranenie nenastúpi v zápase prvého kola Premier League v sobotu proti Watfordu. Majitelia klubu vo svojom piatkovom vyhlásení uviedli, že nebudú zohľadnené žiadne ponuky. Na tlačovej konferencii pred zápasom na Vicarage Road, tréner Liverpoolu uviedol, že Brazílčan vynechá otvárací zápas sezóny pre problémy s chrbtom. Klopp tiež dodal, že má pochybnosti aj o prvom zápase v play-off LM v utorok proti Hoffenheimu, keďže netrénoval od minulého piatka.

Coutinho zaznamenal v minulej sezóne 14 gólov vo všetkých súťažiach. V januári podpísal novú päťročnú zmluvu, ktorá neobsahuje výkupnú klauzulu. Do Liverpoolu prišiel v roku 2013 z Interu Miláno za 8,5 milióna libier. 


Tagy: FC Liverpool Philippe Coutinho

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA