Na zraze len siedmi...
BRATISLAVA - Zatiaľ len torzo. Kouč slovenskej futbalovej reprezentácie Dušan Galis privítal včera na zraze pred utorkovým prípravným zápasom s Maltou (o 20.15 hod. na Tehelnom poli) len časť reprezentantov. Niektorí z nich hrali včera ešte ligu a mužstvo bude kompletné až dnes.
„Po dlhšej prestávke sa všetci tešíme na zápas, osobne mám radosť, že z tých, ktorí prišli, sú všetci zdravotne v poriadku,“ povedal D. Galis. V sedmičke, s ktorou sa zvítal už včera na poludnie, bol aj norimberský kanonier Vittek, nechýbali ani „Rakúšania“ Janočko, Valachovič a Hlinka. Z Česka prišli Krajčík a Zabavník, z Ruska Ďurica.
„Maltu sme si zvolili ako súpera hrajúceho podobným štýlom ako Cyprus, ktorého privítame na úvod kvalifikácie. Samozrejme, tento duel je aj testom pre niektorých hráčov, aby dokázali, že do reprezentácie patria,“ uviedol Galis. Náš utorokový súper je na sústredení v susednom Rakúsku a na Slovensko pricestuje dnes.
- Autor: © Zoznam/
- Zdroj: topky.sk


































































































