VIDEO Škriniarovci sa konečne dočkali: Milánsky Inter ukončil čiernu sériu

Milan Škriniar, Giancarlo Gonzalez a Ibrahima M'Baye v súboji o loptuMilan Škriniar, Giancarlo Gonzalez a Ibrahima M'Baye v súboji o loptu Zdroj: SITA/AP - Antonio Calanni

MILÁNO - V nedeľnom stretnutí 24. kola talianskej Serie A zvíťazili futbalisti Interu Miláno nad Bolognou 2:1 a z tretej priečky tabuľky vytlačili Lazio Rím. Uťali tiež nepríjemnú sériu ôsmich zápasov bez víťazstva.

Domáci v základnej zostave so slovenským obrancom Milanom Škriniarom sa dostali do vedenia už v 2. minúte, keď loptu poslal k vzdialenejšej žrdi Eder Martins. Hosťom sa podarilo vyrovnať v 25. minúte zásluhou Rodriga Palacia. V druhom dejstve potešil divákov na štadióne Giuseppeho Meazzu Francúz Yann Karamoh, ktorý tvrdou strelou zabezpečil pre Inter tri body.

Yann Karamoh a Ivan Galéria fotiek (6) Zdroj: SITA/AP - Antonio Calanni

Inter Miláno – FC Bologna 1909 2:1 (1:1)
Góly: 2. Martins, 63. Karamoh – 25. Palacio, ČK: 68. M'baye, 90.+4 Masina (obaja Bologna)