Srdcom a dušou Manchester United a nenávidí Liverpool: Láskavá prosba pre Zidana!

David Beckham
David Beckham

MANCHESTER/KYJEV - Patrí nepochybne k najpopulárnejším futbalistom všetkých dôb, i keď jeho imidž často pútal omnoho väčšiu pozornosť ako výkony na ihrisku. Mnohí ho tiež považujú za jedného z najpreceňovanejších futbalistov vôbec. Reč je o Davidovi Beckhamovi, odchovancovi Manchestru United, ktorý si zahral v Reale Madrid so Zinedineom Zidaneom, súčasným koučom "Pusiniek".

Beckham odišiel z Manchestru United v roku 2003 práve do Madridu. Keďže je odchovaný na tradíciách United, jeden klub nemôže vystáť, je ním FC Liverpool. Zdá sa, že jeho nenávisť trvá až doteraz. Finále Ligy majstrov budí pozornosť a v centre diania bude hlavne tréner Zinedine Zidane. Beckham mu však pred zápasom poslal zaujímavý odkaz.

"Chcem popriať Zizouovi, prezidentovi i celému klubu veľa šťastia vo finále Ligy majstrov. A prosím, porazte Liverpool! Prosím!" 

Beckham ako Angličan nehľadí na štátne farby, keďže evidentne praje kamarátovi, ktorý trénuje španielsky klub. Nezabudol ani na kompliment pre Zidanea, majstra sveta z roku 1998 a majstra Európy v roku 2000. "Bol úspešný ako hráč a teraz je úspešný i ako tréner. To preto, že vždy bol šéf, veľký šéf! Je neuveriteľný," dodal populárny Becks. 


Tagy: David Beckham Zinedine Zidane

Zdroj:
športky
Foto:
SITA

DISKUSIA