Finále za 85-tisíc Sk!

BRATISLAVA - V Moskve postavili novú halu a za lístky pýtajú šialené peniaze!

Ak si bude chcieť hokejový fanúšik na majstrovstvách sveta naživo vychutnať cestu svojho tímu od skupiny až do finále, musí si pripraviť iba na vstupenky stotisíc korún.

Hokejové majstrovstvá sveta v Moskve sa začínajú 27. apríla budúceho roku. Len pred pár dňami bola slávnostne otvorená nová hala Hodynka a už majú organizátori plnú hlavu rubľov. Presunuli dve základné skupiny z Petrohradu do moskovského predmestia Mytisci, aby ušetrili. Cenu za skupinové zápasy Slovenska s Nórskom, Nemeckom a Kanadou stanovili na 2 250 až 10 200 rubľov (2 250 – 10 200 korún).

Potom nás vyžmýkajú ešte viac - nadstavbová časť od osemfinálovej skupiny až po finále vás vyjde na 28 až 85 tisíc korún! Pritom vstupenky na finále si môžete kúpiť iba v bloku s lístkami na osemfinále a play-off, nie samostatne. Správny fanúšik, ktorý verí v postup svojich až do bojov o zlaté medaily, môže tak za obyčajné miesto na štadióne za dva týždne zacvakať spolu viac ako 100-tisíc korún. Ušetriť sa dá len ťažko. Aj keby ste si vybrali tie najpodradnejšie miesta na supermodernom moskovskom štadióne, finále si 13. mája 2007 nepozriete lacnejšie než za 28-tisíc slovenských korún.

CENY VSTUPENIEK

Základná skupina (3 zápasy) od 2 250 do 10 200 Sk
Osemfinálová skupina (3 záp.) od 2 250 do 10 200 Sk
Osemfinále + play-off + finále od 28 000 do 85 000 Sk
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: topky.sk
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy