Ďalšia smrteľná tragédia: Zomrel 30-ročný český útočník

Lukáš Krčil
Lukáš Krčil

PRAHA - Smutná správa zasiahla športový svet, no predovšetkým susedné Česko. 30-ročný útočník Lukáš Krčil opustil tento svet. Informoval o tom jeho klub HC KERT Park Praha prostredníctvom sociálnej siete.

Za chvíľu to budú dva roky od úmrtia hviezdy českého hokejbalu Libora Topolánka. Ten spadol zo strechy pri fotografovaní. V krátkom čase sa nešťastná správa zopakovala. Ďalší hokejbalista Lukáš Krčil zomrel. Pôsobil v rovnakom tíme ako jeho slávnejší kolega Topolánek. Po dvoch rokoch sa teda klub znovu ponorí do čiernej. Klub, ktorý v posledných dvoch rokoch vyhral českú extraligu. 

"V piatok 14. septembra nás všetkých opustil odchovanec a dlhoročný člen nášho "B" tímu Lukáš Krčil. Menom hokejbalového klubu HC KERT Park Praha si dovoľujeme vyjadriť svoju najhlbšiu sústrasť celej jeho rodine. Táto smutná správa nás všetkých, čo sme Lukáša poznali, veľmi zasiahla. Bol to muž, ktorý tu vyrastal od žiakov, zažili sme s ním veľa spoločných ciest ale aj úspechov, ktoré ako hráč dosiahol. Bol to usmievavý chalan, ktorý bol pre každú srandu a na ihrisku nikomu nič nedaroval. Všetkým nám bude chýbať a najviac myslíme na jeho rodinu a blízkych, ktorých opustil," stojí v stanovisku klubu.


Tagy: Lukáš Krčil HC KERT Park Praha

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
HC KERT Park Praha

DISKUSIA