Meyer s Mintálom už neráta
NORIMBERG - Futbalista Marek Mintál je u svojho trénera pre túto sezónu odpísaný!
Deprimujúca správa, vychádzajúca zo slov kouča norimberského mužstva Hansa Meyera, sa objavila v denníku Nürnberger Zeitung, hoci slovenský reprezentant intenzívne bicykluje a o týždeň by už chcel začať behať.
Hans Meyer, tréner nemeckého klubu, ktorý pred včerajšou dohrávkou v Bochume neprehral v bundeslige deväť zápasov po sebe, je známy svojou otvorenosťou. V súvislosti s dlhodobo zraneným Slovákom zostáva realistický napriek tomu, že Mintál je po dlhšom čase optimisticky naladený, intenzívne trénuje na bicykli a budúci týždeň by mal začať behať.
Dvadsaťdeväťročný rodák z Bytčice podstúpil 22. novembra 2006 už tretiu operáciu členka a podľa prognóz sa mal liečiť približne do polovice marca. Problematické miesto na ľavej nohe mu spevnili štepom z bedrovej oblasti.
- Autor: © Zoznam/
- Zdroj: topky.sk


































































































