TIKET TÝŽDŇA: Za 5 tipov výhra 11-tisíc!

Zdroj: Niké

Krásny tiket sme zaregistrovali v pobočke v bratislavskej Dúbravke. Tipér si ho zložil z troch futbalových a dvoch hokejových duelov. El Clásico a NHL doplnil našimi najvyššími súťažami. Nebál sa, stavil 300 eur a pri solídnom kurze 36,89 sa mohol radovať zo skvelej päťcifernej sumy 11067 eur.

Zápasy sa hrali počas dvoch dní, ale hneď po prvom dueli mohol tipér už pomaly trhať tiket. Ružomberok totiž hral s Trenčínom bez gólov 86 minút, no na radosť domácich fanúšikov a Bratislavčana Gal Andrezly strelil víťazný gól. Tipér možno aj ponocoval a sledoval zápas NHL medzi Torontom a Winnipegom, ktorý mu taktiež robil vrásky na čele, veď hostia viedli 2:0, ale v záverečnej tretine Toronto zápas otočilo. El Clasico už bola „brnkačka“ a tipér môže oslavovať krásnu výhru.

• Zdroj: PR článok